Fultimateteam

De Game en Voetbalnieuws voor jou!

‘Transfer Frenkie de Jong naar United vastgelopen’

Het is nog uiterst onzeker waar Frenkie de Jong aankomend seizoen zal spelen. Manchester United wil hem graag overnemen van FC Barcelona maar de speler wil niet praten over een salarisverlaging. Hier maakt de Italiaanse transferbaas Fabrizio Romano melding van.

De Jong heeft de Barça-leiding via zijn management – Dursun en Hasan Cetinkaya van HCM Sports Management – geïnformeerd over zijn plannen: de 25-jarige middenvelder is niét van plan om deze zomer te vertrekken. Ook weigert hij zelfs ook maar te praten over een mogelijke salarisverlaging. Manchester United zou daar inmiddels ook van op de hoogte zijn.

Een toptransfer van De Jong lijkt daardoor verder weg dan ooit. Erik ten Hag hoopte de oud-Ajacied naar Manchester te halen. Volgens Engelse en Spaanse media bereikte United ook een principe-akkoord met Barcelona over een transfersom van maximaal 85 miljoen euro, maar De Jong lijkt geen enkele intentie te hebben om van club te wisselen.

De Jong drukt met zijn megasalaris zwaar op de begroting van Barcelona, dat zich geen dure contracten meer kan veroorloven en spelers moet verkopen om door te kunnen pakken op de transfermarkt. Als De Jong ‘nee’ blijft zeggen tegen een vertrek, is volgens Spaanse media een verkoop een van de opties. Het kamp-De Jong lijkt echter zijn hakken in het zand te zetten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *